Suknia slubna

 Lokalizacja: Szczecin
 Dodano: 2024-05-20 22:27:58
3 200 zł
do negocjacji

Suknia ślubna Agnes

 Lokalizacja: Szczecin
 Dodano: 2024-04-21 14:07:31
500 zł
do negocjacji

Suknia ślubna włoska MillaNova Ruth

 Lokalizacja: Szczecin I Okolice
 Dodano: 2024-04-16 14:17:28
3 500 zł
do negocjacji

LILA by Annais Bridal

 Lokalizacja: Szczecin
 Dodano: 2024-04-04 15:29:50
1 300 zł
do negocjacji

Suknia ślubna Agnes

 Lokalizacja: Szczecin
 Dodano: 2024-02-27 14:04:47
2 500 zł
do negocjacji

suknia ślubna

 Lokalizacja: Szczecin
 Dodano: 2024-02-26 21:50:06
699 zł
do negocjacji

Suknia ślubna 38/40 biała koronka perła NOWA

 Lokalizacja: Szczecin
 Dodano: 2024-02-19 22:45:03
1 500 zł
do negocjacji

Suknia ślubna Justin Alexander

 Lokalizacja: Szczecin
 Dodano: 2024-02-13 20:15:56
3 000 zł
do negocjacji

Suknia ślubna + welon + koło

 Lokalizacja: Szczecin
 Dodano: 2024-01-22 13:29:29
1 800 zł
do negocjacji

VINTAGE BOHO Koronkowa suknia ślubna

 Lokalizacja: Szczecin
 Dodano: 2023-12-28 19:27:32
900 zł
do negocjacji

Piękna suknia w stanie idealnym, ręcznie zdobiona!

 Lokalizacja: Szczecin
 Dodano: 2023-12-10 10:13:53
1 300 zł

Sprzedam Suknię Anna Kara

 Lokalizacja: Szczecin
 Dodano: 2023-12-02 00:09:09
2 000 zł
zachodniopomorskie » Szczecin

Suknie ślubne w pobliżu Szczecin:

Suknie ślubne w Szczecinie

Idealna biała suknia jest jednym z najważniejszych elementów ślubnej oprawy. Wiele panien młodych na długo przed planowaną uroczystością ma w głowie wyobrażenie swojego wymarzonego modelu. Inne zaś aktywnie poszukują kreacji, która będzie miała w sobie "to coś”. 

Cena sukni ślubnej z salonu może jednak być za wysoka dla wielu kobiet. Koszt modelu z nowej kolekcji potrafi sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych. Nie każda panna młoda jest gotowa na taki wydatek. Dlatego na rynku ślubnym narodziły się nowe rozwiązania. Tanie suknie ślubne z drugiej ręki to doskonały kompromis między ceną a jakością. 

Używane suknie ślubne Szczecin

Suknie z drugiego obiegu są niezwykle atrakcyjne cenowo i stanowią godną uwagi alternatywę dla kreacji szytych na miarę lub kupowanych w salonie. Aby kupić suknię ślubną w Szczecinie, skorzystaj z serwisu SprzedajSuknie.pl. Cały proces zakupów jest prosty i intuicyjny. 

Na górze strony wyszukaj swoje miasto, a następnie przejrzyj oferty. Możesz oczywiście sprawdzać ogłoszenia z całej Polski, jednak niewątpliwą zaletą zakupów w okolicy Szczecina jest możliwość szybkiego odbioru i - jeśli ogłoszeniodawca zaznacza taką opcję - przymiarki. Jeżeli nie trafisz od razu na wymarzoną kreację, nie zniechęcaj się! Nowe ogłoszenia często się pojawiają, warto więc co pewien czas wejść na stronę SprzedajSuknie.pl ponownie. 

Zainteresowała Cię oferta z naszego serwisu? Aby dokonać zakupów, zadać więcej pytań autorce ogłoszenia lub umówić się na przymiarkę, skorzystaj z formularza kontaktowego. Może jednak preferujesz kontakt telefoniczny? W takim przypadku wybierz podany pod ogłoszeniem numer. Dalszy przebieg transakcji ustalisz z ogłoszeniodawcą. 

Komis sukien ślubnych - Szczecin

W samym Szczecinie znajduje się kilkadziesiąt sklepów oferujących suknie ślubne (z pierwszej i drugiej ręki). Stacjonarne zakupy mogą więc przypominać poszukiwanie igły w stogu siana. Czujesz się zmęczona na samą myśl? Podpowiadamy lepsze rozwiązanie! Zaoszczędź mnóstwo czasu, energii i gotówki! Sprawdź ogłoszenia online zamieszczone na portalu SprzedajSuknie.pl. 

Ogłoszenia sprzedaży z Twojego miasta są dostępne na wygodnej platformie. Nie musisz wychodzić z domu, by z odrobiną szczęścia znaleźć wymarzoną ślubną kreację! Nie selekcjonujemy ofert ze względu na styl sukien, dzięki czemu ogłoszenia są bardzo różnorodne. Wierzymy, że tworzymy miejsce, w którym wiele panien młodych znajdzie stylizację na jeden z najważniejszych dni w życiu.  

Obawiasz się, że suknia może nie leżeć tak dobrze, jak wybrana w salonie? Niepotrzebnie! Nawet nowe kreacje wymagają często poprawek krawieckich. Po zakupie używanej sukni możesz udać się do krawcowej i niewielkim kosztem uzyskać idealne dopasowanie. 

Skup sukien ślubnych w Szczecinie

Serwis SprzedajSuknie.pl jest tworzony zarówno przez nasze Klientki, jak i Ogłoszeniodawców. Po ślubie zastanawiasz się, gdzie sprzedać suknię ślubną w Szczecinie? Jeśli chcesz dotrzeć do klientek ze swojego miasta i z całej Polski, zamieść ogłoszenie w tematycznym serwisie SprzedajSuknie.pl! W wygodny sposób przedstawisz swoją ofertę przyszłym pannom młodym. 

Aby to zrobić, załóż konto na naszej stronie internetowej i utwórz ogłoszenie. Ustal stawkę, za jaką chcesz sprzedać suknię ślubną i zaznacz ewentualną możliwość negocjacji w ogłoszeniu. Przyciągnij uwagę klientek atrakcyjnymi, wyraźnymi zdjęciami, dodaj precyzyjny opis i… czekaj na zgłoszenia! 

Wypożyczalnia sukien ślubnych w Szczecinie

Innym sposobem na nadanie swojej sukni drugiego życia jest jej wypożyczenie. Jeśli posiadasz kreację w idealnym stanie, zachęcamy do rozważenia tej opcji! W ten sposób nie będziesz musiała rozstawać się ze swoją stylizacją, a przy okazji zdobędziesz dodatkowe źródło dochodu. W serwisie SprzedajSuknie.pl możesz również wypożyczyć suknię ślubną z okolic Szczecina - wystarczy przy tworzeniu ogłoszenia zaznaczyć, jaki rodzaj transakcji Cię interesuje. Zobacz ile kosztuje wypożyczenie sukni ślubnej.

Idea drugiego obiegu staje się coraz bardziej popularna. Można więc śmiało powiedzieć, że jest potrzebna! To nie tylko ekologiczne, ale i bardzo praktyczne rozwiązanie - w końcu kreacja z najpiękniejszego materiału może wielokrotnie spełnić marzenia o idealnej sukni na ślub!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z serwisu!
 
Do góry