Suknia ślubna księżniczka z brokatem i trenem r.36 (/34)
To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Suknie ślubne Lublin
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Suknie ślubne Lublin
Szczegółowe informacje o sukni
Opis sukni ślubnej
Suknia ślubna typu princessa w kształcie litery A, kolor Ivory, kolekcja 2020, uszyta na wymiar w salonie Regina Diamante w Lublinie (cena zakupu: 3850 tys. zł). Podkreśla talię i daje efekt księżniczki.
Posiada efektowny tren, który na sali można podpiąć w łatwy i niewidoczny sposób - na guziczek.
Góra jest wykonana z delikatnych koronek i kryształków, które się mienią. Posiada wszyte miseczki. Tył w kształcie litery V (zamek + guziczki). Dół sukni składa się z kilku warstw lekkiego tiulu pokrytego brokatem.
Do sukni dołączam wygodną halkę z kołem. Posiadam również długi welon do ziemi z delikatnego materiału, w kolorze sukni.
Rozmiar: 34/36, zachęcam do przymiarek (w Lublinie) - rozmiar można dostosować w jedną i drugą stronę, suknia i halka były lekko zwężane na zakładki, więc można je rozluźnić.
Długość na 167 cm wzrostu + 6 cm obcas.
Możliwość podania dokładnych wymiarów i wysyłki sukni.